Evinizi geleceğe taşıyın.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, evlerimiz de akıllı hale gelmektedir. Mtech olarak, yenilikçi akıllı ev sistemlerimizle evlerinizi geleceğe taşıyoruz. Mtech akıllı ev teknolojileri, evlerinizi daha sürdürülebilir ve enerji dostu hale getirerek geleceğin yaşam tarzına uyum sağlamamızı sağlıyor. Mtech suduğu 360 konsepti ile, enerji verimliliği ve ısınma konusunda önemli avantajlar sunarak çevresel etkinizi azaltırken aynı zamanda enerji maliyetlerimizi düşürmenize yardımcı olur.

MTech akıllı evler, gelişmiş teknolojilerin entegre edildiği ve ev sahiplerine çeşitli avantajlar sunan modern konutlardır. İşte akıllı evlerin sağladığı bazı temel yararlar:

Heryerden Kontrol

Herzaman, heryerden gerçek zamanlı bilgi alabilirsiniz. Alarm sisteminizi kurabilir, ışıkları, termostatları ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş uzaktan kontrol ve otomasyon olanaklarıyla, evinizi hırsızlık, yangın, sel, gaz ve diğer istenmeyen olaylardan korumanın en akıllı yolunu sunuyoruz.

Enerji Tasarrufu

MTech ile ev elektroniği kullanırken enerji tüketimini izlemenizi ve azaltmanızı sağlar ve böylece konforunuzdan ödün vermeden tasarruf edersiniz.

Aile Takibi

Evinizde olmasanız bile yaşlı bakımında evde meydana gelen yaralanma ve kaza riski altındaki kişilere ek güvenlik sağlar.

7/24 İzleme

Canlı, gerçek zamanlı izleme ile alarmı neyin tetiklediğini görmek için evinizdeki veya işinizdeki kameralara uzaktan erişin.

Kolay Kurulum & Montaj

MTech sistemi hiç bir kırma veya dökme işlemi gerektirmeden kolayca kurulur. Kullanımı sade ve kolay bir arayüze sahiptir.