Gelecek Ofisinizde

MTech sadece bir akıllı ev sistemi değildir. Endüstriyel bir çok alanda uygulanabilir. Doğru ölçümleme ve raporlama ile zamandan, enerjiden tasarruf edebilirsiniz. İnsan eliyle ulşabilecek bir çok hata ve israfında önüne geçebilirsiniz.

Endüstriyel çözümler

İşletmelerdeki önemli gider kalemlerinden olan enerji, su, v.b. tüketimleri kontrol altına alabilirsiniz. Belli kurallar ile senaryolar oluşturabilir, güne başlangıç ve bitiş süreçlerini otomatikleştirebilirsiniz.

Örneğin tek bir tuşa basarak işyerine geliş senaryosu ile tüm aydınlatmaları çalışıtabilir, ısıtma sistemini devreye alabilir, belirlediğiniz prizlere giden elektrik akımını açabilir ya da kesebilirsiniz. Özellikle büyük metrekareli işyerlerinde ve ofislerde kontrol edilmesi gereken sistemler çok daha fazla olmaktadır. Toplantı salonları, otel odaları ve hastane odaları gibi noktalarda MTech otomasyonu tüm bu süreçleri kontrol etmenizi sağlayacaktır..

 • Evler

  MTech Akıllı konfor sisteminin rahatlık ve konforuna sahip olduktan sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz.

 • Ofisler

  Ofisinizdeki tüm cihazlara uzaktan erişin. Uzaktan alarmınızı kurun ve tüm maliyetlerinizi kontrol altına alın.

 • Fabrikalar

  Fabrikalar 24 saat çalışan ve çalışanların hata yapmasına çok müsait ortamlardır. Enerji tüketimlerinin ve insan odaklı hataların önüne geçin.

 • Oteller

  Otellerdeki en önemli gider kalemlerinin maliyetini düşürür. Odalar, toplantı salonları, ortak kullanım alanlarını yüksek teknoloji ile donatın.

 • Restoranlar

  Restoranlar yüksek dikkat ve önem gerektiren işletmelerdir. Gaz, ateş ve duman sensörleri ile herzaman güvende olacaksınız.

 • Hastaneler

  Hastanelerdeki en büyük giderler gereksiz enerji tüketimidir. Hasta ve hasta yakınlarının daha iyi hizmet alması için tüm teknolojiye sahip olacaksınız.

 • Çok amaçlı depolar

  Depolarınızdaki ürünleri uzaktan anlık takip edebilir, yangın, su baskını v.b. tehlikeli durumlarda anında anlık uyarı alabilirsiniz.

 • Öğrenci yurtları

  Yurt maliyetlerine etkin çözümler getiriir. Öğrenci odalarının sıcaklığından, gereksiz enerji tüketimine kadar bir çok gider kalemini kontrol edebilirsiniz.

 • Konut Projeleri

  Büyük veya küçük tüm konut projelerine, akıllı, konforlu ve yüksek teknoloji ile değer katabilirsiniz.