Konfor & Güvenlik

M•Tech akıllı sistemler evinizde, işyerinizde ya da uygulanmasını istediğiniz her alanda, konforu ve güvenliği sağlamanın yanısıra enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. M•Tech üzerinden birbirleriyle bağlantılı olarak çalışan sistem hayatınıza değer katıp evinizdeki yaşam kalitesini yükseltir. 

M•Tech akıllı sistemlerle evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.

M•Tech mevcut eviniz ya da ofisinizdeki elektirik sistemini değiştirmeden kablosuz olarak kurulabilir. Aydınlatma, prizler, ortam sıcaklığı, panjurlar, kamera, sulama sistemi ve kapıları kolaylıkla kontrol edilebilirsiniz. Kurallara bağlı senaryolar oluşturabilir ve bu senaryolara göre çalıştırabilirsiniz.  Sensörlerden gelen bilgilerle su baskını, gaz kaçağı gibi durumlarda tüm elektirik, su ve gaz sistemerini otomatik kapatarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Ev ya da ofis içerisinde içerisinde bulunan tüm cihazların ve vanaların ölçümlemesini yaparak gereksiz enerji sarfiyatını önleyebilirsiniz.

Aydınlatmalar, prizler, ortam sıcaklığı, kamera, sulama sistemi ve kapıları tek dokunuşla kontrol edilebilir veya istediğiniz senaryoya göre çalıştırabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz bu özellikler, endüstriyel alanlarda oldukça büyük farklar ortaya koymaktadır. 

#Button Text#

Güvenlik

Sistemin uygulandığı alanlara yerleştirilen sensörler ve kameralar ile hiçbir detayı kaçırmazsıınz.

Ofis veya ev içerisinde yerleştirilen sensörler, her türlü istenmeyen duruma karşı sizi uyarır ve tepki verirler. Bu yüzden sistem ev ya da ofisinizde, su basmalarına, gaz kaçaklarına veya yangına karşı her zaman hazırdır. 

Yüz tanıma sistemi ile evinizin ya da ofisinizin çevresinde istenemeyen misafirleri size anlık bildirir. Ayrıca kamera ve sensörler ile evinizdeyken, ya da dışardayken 7/*24 görüntüleme yapabilirsiniz.

#Button Text#

Konfor

Oluşturacağınız senaryolar ile bir tuşa basarak sistemi otomatik olarak devreye alabilirsiniz.

Mevsim şartlarına göre iklimlendirme koşullarını otomatik değiştirebilir, klimalarınız, kombiniz, radyatörleriniz ve vantilatörleriniz, evinizi veya odalarınızı sizin belirlediğiniz sıcaklık değerine göre otomatik ayarlaryabilirsiniz. TV ve Müzik sistemlerinizi, her türlü fonksiyonu ile beraber akıllı telefon ve tabletinizle kontrol edebilirsiniz. 

Günün aydınlığına göre perde, panjur ve güneşlik sistemleriniz otomatik olarak çalışabilirsiniz.

#Button Text#

Kolay Arayüz

Evinizde ya da ofisinizde olun olayın, akıllı cihazlarınızla tek bir dokunuşla sistemdeki tüm cihazları izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan MTech, kolay sade ve anlaşılır bi arayüze sahiptir.

Akıllı cihazlarınıza sistem tarafından anlık gönderilen usyarılar ile gözünüz asla geride kalmayacak.

#Button Text#