Hakkımızda

Merkotech akıllı konfor sistemleri, MerkoGroup bünyesinde konforu ve güvenliği inavasyonla birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek amacı kurulmuştur. M•Tech akıllı sistemler evinizde, işyerinizde ya da uygulanmasını istediğiniz her alanda, konforu ve güvenliği sağlamanın yanısıra enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Tasarruf üzerinde yaşadığımız gezegenimizin uzun zamandır gündemindedir. Enerji verimliliği, su kaynaklarının daha akılllı tüketilmesi tüm insanlıüın sorumluluğudur. M•Tech akıllı sistemler enerji tasarrufunu uygulandığı alanlarda yüksek konforu sunarak hissettirmeden yapmaktadır.

M-tech olarak endüstriyel alanlarda çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Akıllı sistemler sadece ev konsepti ile sınırlı değildir. Fabrikalar, ofisler, okullar, oteller, hastaneler kısaca konfor veteknoloji istenen tüm projelerde müşterilerimzin taleplerine göre inovasyonlar geliştiriyoruz. hakkımızda

Heryerden Kontrol

Herzaman, heryerden gerçek zamanlı bilgi alabilirsiniz. Alarm sisteminizi kurabilir, ışıkları, termostatları ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş uzaktan kontrol ve otomasyon olanaklarıyla, evinizi hırsızlık, yangın, sel, gaz ve diğer istenmeyen olaylardan korumanın en akıllı yolunu sunuyoruz.

Enerji Tasarrufu

MTech ile ev elektroniği kullanırken enerji tüketimini izlemenizi ve azaltmanızı sağlar ve böylece konforunuzdan ödün vermeden tasarruf edersiniz.

Aile Takibi

Evinizde olmasanız bile yaşlı bakımında evde meydana gelen yaralanma ve kaza riski altındaki kişilere ek güvenlik sağlar.

7/24 İzleme

Canlı, gerçek zamanlı izleme ile alarmı neyin tetiklediğini görmek için evinizdeki veya işinizdeki kameralara uzaktan erişin.

Kolay Kurulum & Montaj

MTech sistemi hiç bir kırma veya dökme işlemi gerektirmeden kolayca kurulur. Kullanımı sade ve kolay bir arayüze sahiptir.